Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz
Scottie

Nasza firmowa maskotka, piesek o imieniu Scottie, to rodowodowy terier szkocki.

Doskonale znają go klienci w Polsce, Danii, Niemczech, Szwecji, czyli wszędzie tam, gdzie obecne są żółto-czarne sklepy Netto.

Jego szkockie pochodzenie, a co za tym idzie wrodzony nawyk i talent do oszczędzania, odzwierciedlają naszą maksymę: "Więcej za mniej". Jak powszechnie wiadomo, Szkoci to naród wyjątkowo dbający o swoje kieszenie, a nadrzędnym celem Netto jest dbanie o kieszenie klientów. Scottie nam w tym dzielnie, choć symbolicznie, pomaga, bo i charakterek, według hodowców, ma też niczego sobie. Terier szkocki jest uparty, ma doskonały instynkt myśliwski, który sprawia, że potrafi upolować naprawdę dobre okazje, lubi towarzystwo ludzi i jest ich wiernym towarzyszem.

Wartości, które symbolizuje nasz pupil, są nam bardzo bliskie, dlatego też każdy z kierowników nowo otwartych sklepów Netto dostaje w prezencie maskotkę Scottiego – aby piesek-przyjaciel dodawał otuchy w codziennej pracy i przypominał o tym, co w niej najważniejsze.

Klienci podczas otwarć nowych sklepów mogą sobie zrobić zdjęcie z wielkim, futrzanym Scottiem, który wita ich życzliwie tak, jak cała załoga każdego z naszych sklepów!