Junior Business Controller

  Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie raportów dotyczących wyników biznesowych

  • Monitorowanie wyników i wyjaśnianie rezultatów

  • Monitorowanie i kontrola analiz biznesowych

  • Wspieranie analiz biznesowych z obszaru Opex

  • Bycie sparing partnerem w obszarze finansów dla odpowiednich funkcji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości, biznesu

  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Duże umiejętności analityczne i techniczne, w tym znajomość Excela i  PowerPointa

  • Zorientowanie na szczegóły

  • Umiejętność radzenia sobie w środowisku o dużym tempie pracy

  • Zorientowanie na działanie i samodzielność w pracy

  • Bardzo dobrą znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację

  • Znajomość systemu SAP (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto

  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie

  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU

  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport

  • Nagrody jubileuszowe

  • Świąteczne doładowania kart Pluxe

  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)

  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl

Miejsce pracyZaryna 2b, 02-593 Warszawa
Etat
Data rozpoczęciadn. 3. czerwca 2024 r.