Netto to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się firm polskiego rynku handlu detalicznego. Dynamika ekspansji i chęć dalszego rozwoju biznesu wpłynęły na decyzję o przeniesieniu siedziby głównej ze Szczecina do Warszawy, do połowy 2023 roku. Obecnie poszukujemy osób, które docelowo będą pracowały dla nas w stolicy oraz takich, które są w stanie przenieść się tam w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Kierownik Operacyjny w Dziale FM

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca analiza zmian przepisów prawnych w celu dostosowanie modelu eksploatacji do aktualnych wymagań
  • Upraszczanie i optymalizacja kosztowa procesów FM w celu realizacji wymogów prawnych i wypełnienia założeń budżetowych
  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania obiektów Netto Polska -  w zakresie ciągłej analizy i optymalizacji modelu wsparcia technicznego
  • Zarządzanie kategoriami kosztowymi, zarządzanie umowami
  • Prowadzenie międzyregionalnych projektów inwestycyjnych
  • Wsparcie procesu otwarć i modernizacji obiektów

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane techniczne)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość przepisów i zagadnień FM
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i kontrolą kosztów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, SAP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 1. września 2022 r.