Netto to obecnie jedna z bardziej rozwijających się firm polskiego rynku handlu detalicznego. W związku z dynamiką ekspansji, chęcią zapewnienia niezahamowanego rozwój biznesu i rozbudowy zespołu, docelowo do połowy roku 2023, siedziba główna firmy zostanie przeniesiona ze Szczecina do Warszawy. W związku z tym, poszukujemy osób, które docelowo będą pracowały dla nas właśnie w stolicy i będą w stanie przenieść się tam w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Specjalista ds. EB i Komunikacji

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowanie strategii komunikacyjnej firmy
  • Tworzenie wewnętrznych i zewnętrznych kampanii wizerunkowych oraz rekrutacyjnych
  • Tworzenie firmowych materiałów wizerunkowo-merytorycznych
  • Współpraca z agencjami kreatywnymi
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi i internetową stroną karierową oraz kreowanie marki pracodawcy na portalach zewnętrznych
  • Organizacja eventów
  • Zarządzanie budżetem HR i EB

Nasze wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, psychologia, socjologia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności copywriter’skie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Power Point
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • Bycie kreatywnym, odważnym w działaniu, skrupulatnym, asertywnym, dokładnym i sumiennym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność obsługi prostych programów graficznych (np. Canva)

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutror
  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 19. grudnia 2022 r.