Kierownik ds. Benefitów, Funduszu Socjalnego i Biura

                                      Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie obszaru benefitów i funduszu socjalnego
  • Wsparcie komunikacyjne obszaru benefitów i funduszu socjalnego
  • Monitorowanie i analizowanie efektywności obecnych programów świadczeń pracowniczych oraz proponowanie ulepszeń
  • Zapewnienie zgodności programów świadczeń pracowniczych z obowiązującymi przepisami prawna
  • Zarządzanie zespołem specjalistów (recepcja, benefity, flota)
  • Bieżąca obsługa klientów wewnętrznych oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi: flota, eventy, kantyna, biuro
  • Budżetowanie i optymalizacja kosztów utrzymania floty samochodowej
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • Organizacja pracy biura oraz dbanie o jego wizerunek i porządek
  • Zarządzanie systemem rezerwacji podróży służbowych (negocjacje, optymalizacja, rozliczanie)

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu benefitami i funduszem socjalnym, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu flotą samochodową
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Pluxe
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracyZaryna 2b, 02-593 Warszawa
Etat
Data rozpoczęciadn. 20. maja 2024 r.