Inżynier ds. kosztów

 Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i analiza wycen oraz budżetów inwestycyjnych, i remontowych

  • Sporządzanie zapytań ofertowych, weryfikacja poprawności ofert składnych przez wykonawców i dostawców, oraz ich analiza i porównywanie z budżetem

  • Wsparcie Kierowników Projektu przy prowadzeniu negocjacji, zawieraniu umów z wykonawcami i dostawcami, oraz archiwizacja sporządzanych umów, zleceń i pełnomocnictw

  • Analiza dokumentacji technicznej oraz wyszukiwanie optymalnych rozwiązań zamiennych (value engineering),

  • Wycena i rozliczanie składanych przez wykonawców wniosków o roboty dodatkowe

  • Śledzenie i analiza kosztów realizowanych inwestycji

  • Śledzenie i analiza zmian cen materiałów budowlanych

  • Proponowanie alternatywnych rozwiązań projektowych, budowanie standardu obiektów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie w pracy przy przygotowywaniu inwestycji (prowadzenie procesu przetargowego)

  • Znajomość systemów infrastruktury obiektowej

  • Praktyczna znajomość szacowania kosztów inwestycji oraz przygotowywania budżetów inwestycji

  • Znajomość procesu inwestycyjnego

  • Znajomość MS Office, Auto Cad, MS Project

  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto

  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie

  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU

  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport

  • Nagrody jubileuszowe

  • Bony Świąteczne

  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)

  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 1. kwietnia 2024 r.