Netto to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się firm polskiego rynku handlu detalicznego. Dynamika ekspansji i chęć dalszego rozwoju biznesu wpłynęły na decyzję o przeniesieniu siedziby głównej ze Szczecina do Warszawy, do połowy 2023 roku. Obecnie poszukujemy osób, które docelowo będą pracowały dla nas w stolicy oraz takich, które są w stanie przenieść się tam w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Koordynator techniczny FM

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja zgłoszeń eksploatacyjnych w powierzonym regionie
  • Ocena i kategoryzacja zgłoszeń, praca z systemem CRM
  • Bieżąca kontrola jakości procesu eksploatacji (zgodność z procesem)
  • Praca z bazą danych - budowanie i utrzymywanie aktualności bazy
  • Ocena serwisów, wsparcie procesu tworzenia specyfikacji technicznych
  • Wsparcie procesu kontroli budżetu
  • Wspieranie operacji w tematach pilnych i krytycznych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Samodzielność i asertywność
  • Komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie :

  • Wiedza z zakresu zarządzania FM oraz mediami

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Sodexo
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie do studiów kierunkowych

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 30. września 2022 r.