Kierownik ds. Systemów i Procesów HR

  Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie systemów kadrowych/HR
  • Odpowiedzialność za implementację zmieniających się przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w systemach kadrowych/HR oraz procesach i politykach obowiązujących w firmie
  • Optymalizacja i automatyzacja funkcjonujących rozwiązań w firmie
  • Zarządzanie zespołem specjalistów ds. rozwoju i integracji systemu
  • Zarządzanie zmianą przy wdrażaniu nowych i modyfikacji istniejących procesów (np. komunikaty, webinary, polityki, etc.)
  • Wsparcie Dyrektora HR w procesach i projektach związanych z szeroko pojętymi wynagrodzeniami (np. podwyżki, premie, struktura benefitów, etc.)
  • Wdrażanie zmian w strukturze organizacyjnej w systemach kadrowych/HR
  • Przygotowywanie cyklicznych i ad-hocowych raportów, analiz, zestawień oraz prezentacji dla Managementu

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów: Teta, mile widziana znajomość środowiska SAP
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne doładowania kart Pluxe
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracyZaryna 2b, 02-593 Warszawa
Etat
Data rozpoczęciadn. 21. maja 2024 r.