Specjalista ds. Zarządzania Przestrzenią

  Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Monitorowanie procesów związanych z zarządzaniem zmianami w asortymencie oraz powierzchnią sprzedaży w sklepach Netto

  • Tworzenie i aktualizacja planogramów

  • Utrzymywanie baz danych

  • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie otwarć nowych sklepów, projektów zmian powierzchni w istniejących sklepach oraz zarządzania produktami

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakiet MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów

  • Bycie skrupulatnym, asertywnym, dokładnym i sumiennym

  • Mile widziane - znajomość programu AutoCad

Oferujemy:

  • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto

  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie

  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU

  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport

  • Nagrody jubileuszowe

  • Świąteczne doładowania kart Pluxe

  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)

  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl

Miejsce pracyZaryna 2b, 02-593 Warszawa
Etat
Data rozpoczęciadn. 21. maja 2024 r.