Kierownik Działu

  Miejsce pracy: Domasław

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnianie zgodnych z harmonogramem zwrotów ze sklepów do magazynu
  • Odpowiedzialność za  realizację zadanych poziomów KPI
  • Delegowanie zadań i ocena stopnia ich realizacji
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i procesów w dziale
  • Monitorowanie poziomu oraz minimalizowanie strat w podległy obszarze
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz sanitarnych
  • Współpraca z innymi działami w magazynie oraz firmie
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
  • Monitorowanie sprawności powierzonego sprzętu oraz dbanie o prawidłową eksploatację
  • Przygotowanie i udział w inwentaryzacjach
  • Planowanie  oraz kontrola czasu pracy podległych pracowników
  • Realizacja firmowych procesów personalnych
  • Pozyskiwanie i rozwój  pracowników
  • Tworzenie i wzmacnianie zespołu poprzez motywację i dbałość o atmosferę
  • Przestrzeganie  prawa pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Predyspozycje przywódcze
  • Samodyscyplina
  • Znajomość przepisów BHP i sanitarnych
  • Obsługa SAP i office
  • Proaktywna postawa
  • Otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Bony Świąteczne
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.

Miejsce pracy
Etat
Data rozpoczęciadn. 15. maja 2024 r.