Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

OLEJ

Sprawdź nasze porady

  • Do jakich dań można dodać olej lniany?

    Olej lniany jest idealnym dodatkiem do sałatek, surówek, kasz i koktajli.

  • Do jakich dań można dodać olej z ostropestu?

    Polecany jako dodatek do sałatek, kasz, surówek, jogurtów i sosów.

  • Do jakich dań można dodać oliwę z oliwek?

    Oliwa jest idealna do dań kuchni śródziemnomorskiej. Doskonała do smażenia, dobrze komponuje się z pizzą, sałatkami czy innymi potrawami na zimno.

Naturalne i zdrowe

 
Już od poniedziałku znajdziecie w naszych sklepach szeroki wybór produktów w promocyjnych cenach.
 
Olej lniany to olej roślinny tłoczony na zimno z nasion siemienia lnianego. Produkt ten charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym kwasów tłuszczowych omega-3.
 
Olej z pestek dyni powstaje na skutek zimnego tłoczenia nasion dyni, pochodzących z ekologicznych gospodarstw rolnych. Tłoczenie odbywa się na zimno, co pozwala na zachowanie składników odżywczych oraz orzechowego smaku i aromatu.
 
Olej z ostropestu został wyprodukowany z najwyższej jakości nasion ostropestu plamistego. Tłoczenie odbywa się na zimno, co pozwala na zachowanie cennych składników odżywczych. Olej z ostropestu charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych.
 
Ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin Crudolio to najwyższej jakości oliwa, tłoczona na zimno. Zawiera oliwki z certyfikowanych upraw ekologicznych z terenów Unii Europejskiej i spoza Unii Europejskiej. Produkt przyjazny dla wegan i wegetarian.