Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz

Szukamy partnerów

Przez 22 lata obecności w Polsce Netto wypracowało efektywny model współpracy z lokalnymi producentami. Sieć oferuje im możliwość prowadzenia w sklepach Netto stoisk ze świeżym pieczywem, wyrobami cukierniczymi, mięsem i wędlinami, prasą. Stoiska te obecne są w większości placówek Netto na terenie Polski i dzierżawią je między innymi znane piekarnie oraz zakłady mięsne. W ramach umowy najemcy otrzymują lokal wraz z pomieszczeniem sanitarnym oraz podłączeniami do mediów i instalacją alarmową. Każda sala sprzedażowa ma osobne wejście, dzierżawcy dostają własne klucze i kody alarmowe. Dla sklepów mięsnych przewidziana jest specjalna przestrzeń na chłodnie, w przypadku piekarni jest to miejsce umożliwiające podłączenie pieca do wypieku pieczywa. Koszty ponoszone przez najemcę to wyposażenie lokalu zgodne ze znakami towarowymi i kolorystyką swojej marki oraz bieżąca eksploatacja, w tym zużycie wody i energii elektrycznej oraz ogrzewanie.

Obecnie nasi partnerzy to:
322 piekarnie
330 sklepów mięsnych
255 saloników prasowych
236 stoisk świadczących inne usługi (bankomaty, paczkomaty itp.)

Współpraca z lokalnymi partnerami to odpowiedź na zapotrzebowania tych klientów, którzy przywiązują wagę do produktów przygotowanych zgodnie z tradycyjną recepturą. - Chcemy, żeby klienci naszych sklepów, prócz standardowego asortymentu, mogli również zakupić produkty bardziej zróżnicowane, pochodzące od cieszących się zaufaniem i dobrze im znanych producentów - mówi Alicja Pańkowska-Pyź, kierownik Działu Nieruchomości Netto Polska. – Stąd właśnie wziął się koncept wynajmu lokalnym firmom powierzchni na terenie naszych sklepów. W ten sposób wspieramy regionalny biznes i dostarczamy klientom produkty, które lubią najbardziej.

Netto stale prowadzi badania wśród swoich klientów, dzięki czemu wie, że są oni szczególnie przywiązani do produktów świeżych, rodzimego pochodzenia. Polacy szczególnie cenią smak polskiego, tradycyjnego pieczywa i wędlin. Firmy zainteresowane dzierżawą mogą kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem Netto - Alicją Pańkowską-Pyź, kierownikiem Działu Nieruchomości, pod adresem mailowym: [email protected] lub wypełnić poniższy formularz.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Zachęcamy również do zapoznania się z bieżącą ofertą dostępnych lokali.

Formularz zgłoszeniowy