Lista zakupów

edytuj produkt

zapisz
Nasze marki

Bergio

Najwyższa jakość mięsa, tradycyjny polski smak. Zasmakuj w królewskiej marce wędlin Bergio.

Bergio to produkty, których nie może zabraknąć zarówno na tradycyjnym polskim stole, jak i w lodówce nowoczesnej pani domu. Starannie wyselekcjonowane, solidnie opakowane, po prostu wyśmienite.

Kiełbasy, wędliny i szynki marki Bergio dzięki pieczołowicie skomponowanej mieszance przypraw zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Doskonałe na śniadanie, na kolację, jako przekąska w ciągu dnia. Zafunduj sobie prawdziwą miesną ucztę!

Zapisz

Wędliny bezglutenowe

Chorujesz na celiakię lub chcesz wyeliminować gluten ze swojej diety?

W Netto znajdziesz produkty dostosowane do Twoich potrzeb. Cenimy zdrowy styl życia, dlatego nasza marka własna Bergio rozszerzyła swój asortyment o produkty oznaczone charakterystycznym przekreślonym, zielonym kłosem.

Obecnie w sklepach Netto czeka na Ciebie ok. 14 rodzajów wędlin marki Bergio, którym Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej przyznało certyfikat produktu bezglutenowego, oraz ok. 26 innych produktów z oferty pozamięsnej.

Kupując produkty bez glutenu marki Bergio, masz pewność, że wybierasz wędliny bezpieczne, spełniające wymogi produkcyjne i poddawane stałym kontrolom.

Postaw na zdrowy wybór,
postaw na produkty bezglutenowe Bergio!

Kabanosy

różne smaki: serowe, drobiowe, chili, wieprzowe
120 g

Bergio kabanosy bezglutenowe w różnych smakach (kabanosy serowe, kabanosy, drobiowe, kabanosy chili, kabanosy wieprzowe)

Szukasz przekąski, która sprawdzi się w każdej sytuacji? Wybierz kabanosy Bergio. Dzięki  długotrwałemu suszeniu w specjalnych warunkach są idealnie kruche i niesamowicie apetyczne. Do przygotowania 100 g produktu, wykorzystano 185 g wyselekcjonowanego mięsa. Poznaj różne rodzaje kabanosa - serowe, drobiowe, chili, wieprzowe i sam zdecyduj, który będzie Twoim numerem 1!

 

Kiełbasa Śląska

550 g

Kiełbasa śląska Bergio to jedna z ulubionych kiełbas Polaków. Wyprodukowana jest w 94% z mięsa wieprzowego. Uwędzona zrębkami bukowo-olchowymi, z aromatyczną nutą przypraw, idealnie nadaje się do upieczenia, usmażenia, ugotowania lub na grilla. Jest doskonała również jako przekąska na zimno. Produkt bez dodatków glutaminianu monosodowego i fosforanów. Zapakowany w hermetyczne, bezpieczne opakowanie zachowuje na dłużej swoją świeżość i aromat.

Kiełbasa jałowcowa

150 g

Kiełbasa jałowcowa Bergio

Kiełbasa krakowska sucha

100 g

Kiełbasa krakowska sucha Bergio 100 g

Kiełbasa krakowska sucha Bergio to wyrób bez fosforanów dodanych, bez dodatku stabilizatorów, o wysokiej zawartości mięsa, oparty na tradycyjnej recepturze. Kiełbasa wieprzowa grubo rozdrobniona, wędzona, pieczona, suszona.
100 g kiełbasy krakowskiej suchej zostało wyprodukowane ze 147,1 g mięsa wieprzowego.

Kiełbasa krakowska drobiowa

100 g

Kiełbasa krakowska drobiowa 100 g

Kiełbasa krakowska drobiowa to najwyższa jakość o wyśmienity smak. 100 gram produktu wyprodukowane zostało ze 115 gram mięsa drobiowego. Zawartość mięsa: 50 % mięsa z kurcząt, 50% mięsa z indyka. Produkt dostępny jest w formie plastrów, w wygodnym i praktycznym opakowaniu.

Szynka z fileta

100 g

Szynka z fileta 100 g Bergio

Szynka z fileta Bergio to produkt należący do starannie przygotowanych i wyselekcjonowanych wędlin w plastrach. Najwyższej jakości wędlina o zawartości mięsa z piersi kurcząt 89 % i zawartości tłuszczu poniżej 3%. Szczególnie polecamy osobom stosującym dietę, dzieciom i osobom starszym. Soczysta, krucha o łagodnym aromacie wędlina stanowi idealny dodatek do kanapek. Produkt dostępny jest w formie plastrów, w wygodnym i praktycznym opakowaniu.

Schab pieczony

100 g

Schab pieczony Bergio 100 g

Schab pieczony Bergio wyróżnia się smakiem i aromatem naturalnych przypraw oraz doskonałą jakością surowca mięsnego. Polędwica wieprzowa pieczona. 100 g wyrobu gotowego otrzymano ze 126,6 g schabu wieprzowego.

Salami dojrzewające

150 g

Salami dojrzewające 150 g Bergio

Salami dojrzewające Bergio charakteryzuje się soczystością i wysoką zawartością surowca mięsnego.

Serdelki wieprzowe

300 g

Serdelki wieprzowe 300 g Bergio

Serdelki wieprzowe Bergio to produkt pochodzący od zaufanych, lokalnych dostawców. Powstaje z wyselekcjonowanych klas mięsa wieprzowego, którego zawartość w omawianym produkcie jest wysoka i wynosi  92%. Jest bezglutenowy, nie zawiera alergenów dodanych, wielofosforanów, dodatku  glutaminianu sodu i barwników. Serdelki Bergio są delikatnie wędzone dymem bukowo-olchowym, a podane na ciepło charakteryzują się soczystą, ale jednocześnie kruchą konsystencją. Mają delikatny smak uwielbiany przez dzieci.

Boczek wędzony

100 g

Boczek wędzony 100 g Bergio

Boczek wędzony Bergio wyprodukowano z wysokiej jakości surowca wieprzowego.
Wędzonka bekonowa, wieprzowa, wędzona, parzona. 100 g wyrobu gotowego otrzymano ze 105,7 g boczku wieprzowego.

Frankfurterki surowe

270 g

Frankfurterki surowe 270 g Bergio

Frankfurterki surowe Bergio to cienkie, surowe kiełbaski z grubo mielonego mięsa. Do wyprodukowania 100 g produktu użyto 116 g mięsa.
Frankfurterki są doskonałe na zimno, pyszne na gorąco - podpieczone na grillu lub po prostu z wody. W towarzystwie pajdy chleba są idealnym pomysłem na szybką i dobrą kolację.